Bine ai venit! Sunt Magdalena și pictez blocuri, pe care le văd nu doar ca simple clădiri, ci ca martori ai memoriei colective. Fațadele lor gri poartă urmele unei epoci și amprentele discrete ale celor care au trăit în spatele lor.
Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta pe site și pentru a analiza traficul. Vezi politica noastră de confidențialitate pentru detalii. Află mai mult